Ο αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή , 11/9/2015 στις 9.45π.μ.

Οι μαθητές θα παραλάβουν τα βιβλία τους και το πρόγραμμα για την επόμενη εβδομάδα.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Αγαπητοί γονείς και Κηδεμόνες,

* Την Δευτέρα 16 Νοεμβρίου το σχολείο θα παραμείνει κλειστό.

Η Δ/ντρια

Δρ. Θωμά Δήμητρα

Αγαπητοί  γονείς και κηδεμόνες

την Τρίτη 22/12/2015 , στις 12.00 π.μ καλείσθε στο σχολείο, για να πληροφορηθείτε και να παραλάβετε τον έλεγχο προόδου των παιδιών σας.

Δρ.Δήμητρα Θωμά

Η Διευθύντρια του σχολείου μας και ο σύλλογος διδασκόντων συγχαίρει τον  μαθητή της Γ΄τάξης Σωτήρη Κασίδη, για τη συμμετοχή του στο διαγωνισμό της Ε.Μ.Ε "Θαλής".

Οι προσφορές για την τριήμερη εκδρομή της Γ' Γυμνασίου, έγιναν από τα παρακάτω πρακτορεία:

- Our Travel

- Vlassopoulos travel service

- Saronic Tours

Επιλέχθηκε το πρακτορείο Vlassopoulos travel service.